Engelsiz Birim Koordinatörlüğü Öğrenci Temsilcisi Seçildi

Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi hazırlık sınıfı öğrencisi Beyza Aygören; yapılan oylama sonucunda yeni dönemde Engelsiz Birim Koordinatörlüğü öğrenci temsilcisi seçilmiştir. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Beyza Aygören 2018 yılında Uşak Fevzi Çakmak Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra eğitim hayatına Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya Bölümünde ile devam etmiştir. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesinde ön lisans eğitimi alan öğrencimiz ön lisansını lisans eğitimine tamamlamak için yeniden sınava girip İslami İlimler Fakültesine geçiş yapmıştır.

Beyza Aygören yeni görevi ile ilgili duygularını şu şekilde ifade etti:

"2018 yılında itibaren tanıdığım koordinatörlük ailemi iyi ki tanıdım ve bu ailenin içinde olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bazen keşke bu güzel ailenin içinde daha önceden olsaydım demeden geçemiyorum. Birlikte birçok etkinliğe imza attık ve atmaya da devam ediyoruz. Üniversiteye geldiğim günden itibaren gönüllü olarak her konuda ekibimize destek olmaya çalıştım ve çalışmaya da devam edeceğim. Bu ailenin içinde olmak bana çok iyi hissettiriyor. Bu göreve beni layık gören hocalarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum."

Engelsiz Birim Koordinatörlüğü olarak kendisini tekrar kutluyoruz.

03 Kasım 2020